MENB1010A1203B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1010A1203B01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1010A1203B01.pdf2.MENB1010A1203B01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1010A1203B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7723 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1010A1203B01.pdf2.MENB1010A1203B01.pdf
Βάρος 0.243 lb (110.22g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30" L x 1.85" W x 1.26" H (84.0mm x 47.0mm x 32.0mm)
Σειρά MENB1010 (10W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2737
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)