MENB1010A1202N01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 10W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1010A1202N01.pdf2.MENB1010A1202N01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1010A1202N01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3247 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1010A1202N01.pdf2.MENB1010A1202N01.pdf
Βάρος 0.243 lb (110.22g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30" L x 1.85" W x 1.26" H (84.0mm x 47.0mm x 32.0mm)
Σειρά MENB1010 (10W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) εγκρίσεις CE, cURus