ME120A1551F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: ME120A1551F01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME120A1551F01
Αριθμός εξαρτήματος ME120A1551F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 4330 pcs Φύλλο δεδομένων ME120A1551F01.pdf
Σειρά ME120 (120W) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή AC/DC External Adapter Input
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ME120A2403N01
ME120A2403N01
Σε απόθεμα: 1431 pcs
Κατεβάστε: ME120A2403N01.pdf
RFQ
ME120A1251Q01
ME120A1251Q01
Σε απόθεμα: 1130 pcs
Κατεβάστε: ME120A1251Q01.pdf
RFQ
ME120A1251F01
ME120A1251F01
Κατεβάστε: ME120A1251F01.pdf
ME10A2403N01
ME10A2403N01
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 10W