ME120A1251F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: ME120A1251F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME120A1251F01
Αριθμός εξαρτήματος ME120A1251F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 1373 pcs Φύλλο δεδομένων ME120A1251F01.pdf
Σειρά ME120 (120W) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ME10A2403F01
ME10A2403F01
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 10W