GSM11-3AAG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GSM11-3AAG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V 11W
Φύλλα δεδομένων: GSM11-3AAG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GSM11-3AAG
Αριθμός εξαρτήματος GSM11-3AAG Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 11W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4868 pcs Φύλλο δεδομένων GSM11-3AAG.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.00" W x 0.56" H (57.9mm x 50.8mm x 14.3mm)
Σειρά GSM11 Ισχύς (Watts) 11W
Αλλα ονόματα 271-2240
GSM113AAG
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Universal Input Αποδοτικότητα 77%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A