GSM11-24AAG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GSM11-24AAG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 11W
Φύλλα δεδομένων: GSM11-24AAG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GSM11-24AAG
Αριθμός εξαρτήματος GSM11-24AAG Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 11W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2729 pcs Φύλλο δεδομένων GSM11-24AAG.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.00" W x 0.56" H (57.9mm x 50.8mm x 14.3mm)
Σειρά GSM11 Ισχύς (Watts) 11W
Αλλα ονόματα 271-2244
GSM1124AAG
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποδοτικότητα 77% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 460mA 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 460mA εγκρίσεις -