RFB350-48S12-R5Y
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
RFB350-48S12-R5Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 7.2-13.2V 350W
Φύλλα δεδομένων: RFB350-48S12-R5Y.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RFB350-48S12-R5Y Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή DC DC CONVERTER 7.2-13.2V 350W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5993 pcs Φύλλο δεδομένων RFB350-48S12-R5Y.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 7.2 ~ 13.2 V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) Σειρά RFB350
Ισχύς (Watts) 350W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module, 1/2 Brick Αλλα ονόματα 454-1339
RFB35048S12R5Y
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 7.2 ~ 13.2 V 29.2A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 29.2A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low