RFB300-24S28-R5Y
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
RFB300-24S28-R5Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 16.8-29.4V 300W
Φύλλα δεδομένων: RFB300-24S28-R5Y.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RFB300-24S28-R5Y Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή DC DC CONVERTER 16.8-29.4V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4417 pcs Φύλλο δεδομένων RFB300-24S28-R5Y.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 16.8 ~ 29.4 V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) Σειρά RFB300
Ισχύς (Watts) 300W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module, 1/2 Brick Αλλα ονόματα 454-1338
RFB30024S28R5Y
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 16.8 ~ 29.4 V 11A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 11A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low