NFS110-7602P
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NFS110-7602P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12V 80W
Φύλλα δεδομένων: NFS110-7602P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NFS110-7602P
Αριθμός εξαρτήματος NFS110-7602P Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12V 80W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3980 pcs Φύλλο δεδομένων NFS110-7602P.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 -12V Τάσης - Έξοδος 3 12V
Τάσης - Έξοδος 2 24V Τάσης - Υλοποίηση 1 5.1V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 4.25" W x 1.80" H (177.8mm x 108.0mm x 45.7mm)
Σειρά NFS110 Ισχύς (Watts) 80W (110W Forced Air)
Αλλα ονόματα Q1176543 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 4 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 4 Output 5.1V 24V 12V -12V 8A, 3.5A, 4.5A, 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8A, 3.5A, 4.5A, 500mA εγκρίσεις CE