NFS110-7601
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NFS110-7601 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CNVRTR 5.1V +/-12V -5V 80W
Φύλλα δεδομένων: NFS110-7601.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NFS110-7601
Αριθμός εξαρτήματος NFS110-7601 Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή AC/DC CNVRTR 5.1V +/-12V -5V 80W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5975 pcs Φύλλο δεδομένων NFS110-7601.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 -5V Τάσης - Έξοδος 3 -12V
Τάσης - Έξοδος 2 12V Τάσης - Υλοποίηση 1 5.1V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 4.25" W x 1.80" H (177.8mm x 108.0mm x 45.7mm)
Σειρά NFS110 Ισχύς (Watts) 80W (110W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 4
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 70%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 4 Output 5.1V 12V -12V -5V 8A, 4.5A, 500mA, 500mA 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8A, 4.5A, 500mA, 500mA