EXQ60-48D3V3-2V5-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 60W
Φύλλα δεδομένων: EXQ60-48D3V3-2V5-R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EXQ60-48D3V3-2V5-R Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5560 pcs Φύλλο δεδομένων EXQ60-48D3V3-2V5-R.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 2.5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 33V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 1.50" W x 0.50" H (58.4mm x 38.1mm x 12.7mm)
Σειρά EXQ60 Ισχύς (Watts) 60W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module, 1/4 Brick
Αλλα ονόματα EXQ60-48D3V3-2V5R Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 90.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 2.5V 12A, 16A 33V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12A, 16A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXQ60-48D3V3-2V5
EXQ60-48D3V3-2V5