EXQ60-48D05-3V3-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 3.3V 60W
Φύλλα δεδομένων: EXQ60-48D05-3V3-R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EXQ60-48D05-3V3-R Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 3.3V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4391 pcs Φύλλο δεδομένων EXQ60-48D05-3V3-R.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 33V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 1.50" W x 0.50" H (58.4mm x 38.1mm x 12.7mm)
Σειρά EXQ60 Ισχύς (Watts) 60W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module, 1/4 Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 91.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 12A, 15A 33V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12A, 15A εφαρμογές ITE (Commercial)