APS25AFB064G-4DTMWT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SU210-25 METAL HOUSING SLC-LITE
Φύλλα δεδομένων: APS25AFB064G-4DTMWT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS25AFB064G-4DTMWT Κατασκευαστής Apacer
Διαθέσιμη ποσότητα 4477 pcs Φύλλο δεδομένων APS25AFB064G-4DTMWT.pdf
Ταχύτητα - Γράψτε 450MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 545MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Σειρά SU210-25
Αλλα ονόματα 1582-1311
APS25AFB064G-4DTMWT-ND
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (SLC)
Μέγεθος μνήμης 64GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB FLASH - NAND (SLC) Τρέχουσες - Max 485mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
APS25AFB064G-4DTM1GWT
APS25AFB064G-4DTM1GWT
Περιγραφή: SU210-27 PLASTIC SCL-LITE 64G EX
Σε απόθεμα: 459 pcs
Κατεβάστε: APS25AFB064G-4DTM1GWT.pdf
RFQ
APS25AFB128G-4BTT
APS25AFB128G-4BTT
Περιγραφή: 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI