APS25AFB064G-3BTMWT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 64
Φύλλα δεδομένων: APS25AFB064G-3BTMWT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 895 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS25AFB064G-3BTMWT Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 64 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 895 pcs Φύλλο δεδομένων APS25AFB064G-3BTMWT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 205MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 510MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Σειρά SM210-25
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 64GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Τρέχουσες - Max 300mA (Typ)