APS25AF7032G-4BTWT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC 3
Φύλλα δεδομένων: APS25AF7032G-4BTWT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 308 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 308 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS25AF7032G-4BTWT Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC 3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 308 pcs Φύλλο δεδομένων APS25AF7032G-4BTWT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 270MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 530MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm Σειρά SS210-25
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (SLC)
Μέγεθος μνήμης 32GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Τρέχουσες - Max 320mA