APS25AF7032G-4BTM1GT
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 32
Φύλλα δεδομένων: APS25AF7032G-4BTM1GT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS25AF7032G-4BTM1GT Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 32 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1138 pcs Φύλλο δεδομένων APS25AF7032G-4BTM1GT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 100MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 380MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm Σειρά SM210-25
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 32GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V
Τρέχουσες - Max 240mA