APS18A7A064G-6BTL
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 6
Φύλλα δεδομένων: APS18A7A064G-6BTL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS18A7A064G-6BTL Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5607 pcs Φύλλο δεδομένων APS18A7A064G-6BTL.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 440MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 530MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Σειρά SFD18A
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (SLC)
Μέγεθος μνήμης 64GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 1.8" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 1.8" 3.3V
Τρέχουσες - Max 460mA (Typ)