APS18A7A064G-6ATM1GL
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD 64GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Φύλλα δεδομένων: APS18A7A064G-6ATM1GL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS18A7A064G-6ATM1GL Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD 64GB 1.8" MLC SATA III 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4229 pcs Φύλλο δεδομένων APS18A7A064G-6ATM1GL.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 85MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 375MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Σειρά SFD18A-M Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 64GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 1.8" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 3.3V
Τρέχουσες - Max 295mA (Typ)