APM2T60P200128GAN-HTM1
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Φύλλα δεδομένων: APM2T60P200128GAN-HTM1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T60P200128GAN-HTM1 Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5324 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T60P200128GAN-HTM1.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 165MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 450MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Σειρά P200-M Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 128GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Τρέχουσες - Max 455mA (Typ)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
APM2T60P200128GAN-7TM
APM2T60P200128GAN-7TM
Σε απόθεμα: 5784 pcs
Κατεβάστε: APM2T60P200128GAN-7TM.pdf
RFQ
APM2T60P200128GAN-HTM1W
APM2T60P200128GAN-HTM1W