APM2T60P200128GAN-GTM1W
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Φύλλα δεδομένων: APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T60P200128GAN-GTM1W Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5568 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 165MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 450MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Σειρά P200-M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 128GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Τρέχουσες - Max 455mA (Typ)