APM2T42P100032GAN-7TMW
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD M.2
Φύλλα δεδομένων: APM2T42P100032GAN-7TMW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T42P100032GAN-7TMW Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD M.2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4890 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T42P100032GAN-7TMW.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 145MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 315MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Σειρά P100-M Αλλα ονόματα 86.A2EF2.BK27C
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 32GB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Τρέχουσες - Max 355mA (Typ)