APM2T42P100016GAN-HTM1W
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος M.2 2242 P100-M 32GB 15NM MLC ET
Φύλλα δεδομένων: APM2T42P100016GAN-HTM1W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T42P100016GAN-HTM1W Κατασκευαστής Apacer
Διαθέσιμη ποσότητα 4613 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T42P100016GAN-HTM1W.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 150MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 215MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Σειρά P100-M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 16GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Τρέχουσες - Max 300mA (Typ)