A100K15C0GH5UAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A100K15C0GH5UAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: A100K15C0GH5UAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A100K15C0GH5UAA Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1349529 pcs Φύλλο δεδομένων A100K15C0GH5UAA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 10pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Σειρά A Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή A100K15C0GH5UAA
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 10pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A100J15C0GF5UAA
A100J15C0GF5UAA
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Σε απόθεμα: 1679378 pcs
Κατεβάστε: A100J15C0GF5UAA.pdf
RFQ
A101
A101
Κατασκευαστές: TPI (Test Products International)
Περιγραφή: RUBBER BOOT FOR 100 SERIES DMMS
Κατεβάστε:
RFQ
A100K15C0GH5TAA
A100K15C0GH5TAA
Κατασκευαστές: Vishay BC Components
Κατεβάστε: A100K15C0GH5TAA.pdf
A100N50X4A
A100N50X4A
Κατασκευαστές: Anaren
Περιγραφή: RF ATTENUATOR 50OHM