A100N50X4A
AnarenAnaren
Anaren
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 50OHM
Φύλλα δεδομένων: A100N50X4A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A100N50X4A
Αριθμός εξαρτήματος A100N50X4A Κατασκευαστής Anaren
Περιγραφή RF ATTENUATOR 50OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68655 pcs Φύλλο δεδομένων A100N50X4A.pdf
Σειρά - Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bag Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 3.5GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 0Hz ~ 3.5GHz 50 Ohms 100W Nonstandard SMD