564RX7RAA602EK152M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 6KV X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RX7RAA602EK152M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 1500PF 6KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 98644 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές General Purpose