564RX7RAA602EF271K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 6KV X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RX7RAA602EF271K Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 270PF 6KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 154653 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
χωρητικότητα 270pF εφαρμογές General Purpose