564RX5SAA402EP472M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 4KV X5S RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RX5SAA402EP472M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 4700PF 4KV X5S RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51233 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 4000V (4kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X5S
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X5S Radial, Disc
χωρητικότητα 4700pF εφαρμογές General Purpose