564RX5SAA302EH152M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 3KV X5S RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RX5SAA302EH152M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 1500PF 3KV X5S RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97764 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X5S
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X5S Radial, Disc
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές General Purpose