564RX5RAD302EK222K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 3KV X5R RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RX5RAD302EK222K Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 2200PF 3KV X5R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31159 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές General Purpose