564RX5EAA202EP472M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 2KV X5E RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RX5EAA202EP472M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 4700PF 2KV X5E RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41590 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X5E
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X5E Radial, Disc
χωρητικότητα 4700pF εφαρμογές General Purpose