564RC0GAA302EL390J
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 39PF 3KV NP0 RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RC0GAA302EL390J Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 39PF 3KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58817 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 39pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
χωρητικότητα 39pF εφαρμογές General Purpose