564RC0GAA302EK560J
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 56PF 3KV NP0 RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RC0GAA302EK560J Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 56PF 3KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87695 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή 56pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά Cera-Mite 564R Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 564RC0GAA302EK560J
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor Ποσοστό αποτυχίας Straight
Διευρυμένη περιγραφή 56pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%