562RBA501AH153ZB18
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 562RBA501AH153ZB18 Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153546 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±10% 500V Ceramic Capacitor Radial, Disc
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές General Purpose