562RAA102EH103PA65
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 562RAA102EH103PA65 Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 10000PF 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159137 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 562R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose