BD0810J50200AHF
AnarenAnaren
BD0810J50200AHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος BALUN 800MHZ-1GHZ 50/200 0805
Φύλλα δεδομένων: BD0810J50200AHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BD0810J50200AHF Κατασκευαστής Anaren
Διαθέσιμη ποσότητα 167529 pcs Φύλλο δεδομένων BD0810J50200AHF.pdf
Σειρά Xinger® Επιστροφή Απώλεια (Min) 14.5dB
διαφορά φάσης 5.9° Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1173-1057-1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss (Max) 1.0dB Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 200 Ohm
Εύρος συχνότητας 800MHz ~ 1GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 800MHz ~ 1GHz 50 / 200 Ohm 0805 (2012 Metric)