BD0810J50150AHF
AnarenAnaren
BD0810J50150AHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος BALUN 800MHZ-1GHZ 50/150 0805
Φύλλα δεδομένων: BD0810J50150AHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BD0810J50150AHF Κατασκευαστής Anaren
Διαθέσιμη ποσότητα 191819 pcs Φύλλο δεδομένων BD0810J50150AHF.pdf
Σειρά Xinger® Επιστροφή Απώλεια (Min) -20dBm
διαφορά φάσης Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss (Max) 0.9dB
Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 150 Ohm Εύρος συχνότητας 800MHz ~ 1GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 800MHz ~ 1GHz 50 / 150 Ohm 0805 (2012 Metric)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BD06AV
BD06AV
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 5V
Σε απόθεμα: 40422 pcs
Κατεβάστε: BD06AV.pdf
RFQ
BD0810J50200AHF
BD0810J50200AHF
Κατασκευαστές: Anaren
Περιγραφή: BALUN 800MHZ-1GHZ 50/200 0805
Κατεβάστε: BD0810J50200AHF.pdf
RFQ
BD09
BD09
Κατασκευαστές: C&K
Κατεβάστε: BD09.pdf
BD08
BD08
Κατεβάστε: BD08.pdf
BD06AV2
BD06AV2