250375N4Z50-2
AnarenAnaren
Anaren
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 50OHM
Φύλλα δεδομένων: 250375N4Z50-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250375N4Z50-2
Αριθμός εξαρτήματος 250375N4Z50-2 Κατασκευαστής Anaren
Περιγραφή RF ATTENUATOR 50OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7873 pcs Φύλλο δεδομένων 250375N4Z50-2.pdf
Σειρά - Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 3GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 0Hz ~ 3GHz 50 Ohms 25W 2-SMD, No Lead
εξασθένηση Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2504
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: HAND-MOLDABLE PLASTIC - LOW TEMP
Σε απόθεμα: 21475 pcs
Κατεβάστε: 2504.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: TERM TURRET SINGLE L=4.75MM