250375-4Z50-2
AnarenAnaren
Anaren
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 50OHM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250375-4Z50-2
Αριθμός εξαρτήματος 250375-4Z50-2 Κατασκευαστής Anaren
Περιγραφή RF ATTENUATOR 50OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7979 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 2GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 0Hz ~ 2GHz 50 Ohms 25W 2-SMD, No Lead
εξασθένηση Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2504021006Y0
2504021006Y0
Κατασκευαστές: Fair-Rite Products Corp.
Περιγραφή: MULTI-LAYER CHIP BEAD
Σε απόθεμα: 1851325 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
2504
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: THUMB SCREW KNOB #6-32
Κατεβάστε: 2504.pdf
RFQ
250375-4X50-2
250375-4X50-2
Περιγραφή: RF ATTENUATOR 50OHM