BLS9G2735L-50U
AmpleonAmpleon
BLS9G2735L-50U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF MOSFET SOT1135A
Φύλλα δεδομένων: 1.BLS9G2735L-50U.pdf2.BLS9G2735L-50U.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 819 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 819 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLS9G2735L-50U Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF MOSFET SOT1135A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 819 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLS9G2735L-50U.pdf2.BLS9G2735L-50U.pdf
Τάση - Ονομαστική 32V transistor Τύπος -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT1135A Σειρά -
Ισχύς - εξόδου 50W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση SOT-1135A Αλλα ονόματα 1603-1151
BLS9G2735L-50U-ND
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Κέρδος 12dB
Συχνότητα 2.7GHz ~ 3.5GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet 2.7GHz ~ 3.5GHz 12dB 50W SOT1135A