BLS9G2729LS-350U
AmpleonAmpleon
BLS9G2729LS-350U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B
Φύλλα δεδομένων: BLS9G2729LS-350U.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 272 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLS9G2729LS-350U Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 272 pcs Φύλλο δεδομένων BLS9G2729LS-350U.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT502B
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 350W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση SOT-502B
Αλλα ονόματα 1603-1148
BLS9G2729LS-350U-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κέρδος 14dB Συχνότητα 2.7GHz ~ 2.9GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 400mA 2.7GHz ~ 2.9GHz 14dB 350W SOT502B τρέχουσα Αξιολόγηση 4µA
Τρέχουσες - Test 400mA