BLL9G1214LS-600U
AmpleonAmpleon
BLL9G1214LS-600U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος BLL9G1214LS-600/SOT502/TRAY
Φύλλα δεδομένων: BLL9G1214LS-600U.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 239 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 239 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLL9G1214LS-600U Κατασκευαστής Ampleon
Διαθέσιμη ποσότητα 239 pcs Φύλλο δεδομένων BLL9G1214LS-600U.pdf
Τάσης - Test 32V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT502B
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 600W
Συσκευασία / υπόθεση SOT-502B Αλλα ονόματα 1603-1158
BLL9G1214LS-600U-ND
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κέρδος 19dB Συχνότητα 1.2GHz ~ 1.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 32V 400mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 19dB 600W SOT502B τρέχουσα Αξιολόγηση 5µA
Τρέχουσες - Test 400mA