BLL8H1214LS-250U
AmpleonAmpleon
BLL8H1214LS-250U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 100V 17DB SOT502B
Φύλλα δεδομένων: BLL8H1214LS-250U.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 390 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLL8H1214LS-250U Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 100V 17DB SOT502B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 390 pcs Φύλλο δεδομένων BLL8H1214LS-250U.pdf
Τάσης - Test 50V Τάση - Ονομαστική 100V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT502B
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SOT-502B
Αλλα ονόματα 568-11694
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 17dB
Συχνότητα 1.2GHz ~ 1.4GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 17dB 250W SOT502B
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 100mA