BLF8G24LS-150GVQ
AmpleonAmpleon
BLF8G24LS-150GVQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 65V 19DB SOT1244C
Φύλλα δεδομένων: BLF8G24LS-150GVQ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
24 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLF8G24LS-150GVQ Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 65V 19DB SOT1244C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1467 pcs Φύλλο δεδομένων BLF8G24LS-150GVQ.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CDFM6
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 45W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση SOT-1244C
Αλλα ονόματα 1603-1173
BLF8G24LS-150GVQ-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 19dB
Συχνότητα 2.3GHz ~ 2.4GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.3GHz ~ 2.4GHz 19dB 45W CDFM6
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 1.3A