BLF8G24LS-100VU
AmpleonAmpleon
BLF8G24LS-100VU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 65V 18DB SOT1244B
Φύλλα δεδομένων: BLF8G24LS-100VU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLF8G24LS-100VU Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 65V 18DB SOT1244B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1707 pcs Φύλλο δεδομένων BLF8G24LS-100VU.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CDFM6
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 25W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SOT-1244B
Αλλα ονόματα 1603-1139
BLF8G24LS-100VU-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 18dB
Συχνότητα 2.3GHz ~ 2.4GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 18dB 25W CDFM6
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 900mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BLF8G24LS-200P,112
BLF8G24LS-200P,112
Κατασκευαστές: Ampleon
Περιγραφή: RF FET LDMOS 65V 17.2DB SOT539B