BLC10G27LS-320AVTZ
AmpleonAmpleon
Ampleon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος BLC10G27LS-320AV/SOT1258/TRAYD
Φύλλα δεδομένων: BLC10G27LS-320AVTZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLC10G27LS-320AVTZ Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή BLC10G27LS-320AV/SOT1258/TRAYD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1148 pcs Φύλλο δεδομένων BLC10G27LS-320AVTZ.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT1258-1
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 320W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση SOT1258-1
Αλλα ονόματα 1603-1120
BLC10G27LS-320AVTZ-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κέρδος 16dB Συχνότητα 2.5GHz ~ 2.7GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 400mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 16dB 320W SOT1258-1 τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8µA
Τρέχουσες - Test 400mA