BLC10G22XS-400AVTY
AmpleonAmpleon
BLC10G22XS-400AVTY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος BLC10G22XS-400AVT/SOT1258/REEL
Φύλλα δεδομένων: BLC10G22XS-400AVTY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLC10G22XS-400AVTY Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή BLC10G22XS-400AVT/SOT1258/REEL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1327 pcs Φύλλο δεδομένων BLC10G22XS-400AVTY.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT1258-4
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 400W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση SOT-1258-4
Αλλα ονόματα 934960097518 Θόρυβος Εικόνα -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Κέρδος 17dB
Συχνότητα 2.11GHz ~ 2.2GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 800mA 2.11GHz ~ 2.2GHz 17dB 400W SOT1258-4
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8µA Τρέχουσες - Test 800mA