MS3476L16-26PW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 26POS INLINE PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3476L16-26PW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3476L16-26PW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 26POS INLINE PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1880 pcs Φύλλο δεδομένων MS3476L16-26PW.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS3476L16-26PW
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3476L16-26PW
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 16-26 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 26POS INLINE PIN
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock