MS3476L16-26P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 26POS INLINE PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3476L16-26P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3476L16-26P
Αριθμός εξαρτήματος MS3476L16-26P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 26POS INLINE PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1843 pcs Φύλλο δεδομένων MS3476L16-26P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS3476L16-26P
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3476L16-26P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 16-26 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 26POS INLINE PIN
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3476L16-26B
MS3476L16-26B
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Σε απόθεμα: 3592 pcs
Κατεβάστε: MS3476L16-26B.pdf
RFQ
MS3476L16-26BW
MS3476L16-26BW
Σε απόθεμα: 3116 pcs
Κατεβάστε: MS3476L16-26BW.pdf
RFQ
MS3476L16-26PY
MS3476L16-26PY
Κατεβάστε: MS3476L16-26PY.pdf
MS3476L16-26S
MS3476L16-26S
Περιγραφή: CONN PLUG 26POS INLINE SCKT
Κατεβάστε: MS3476L16-26S.pdf
MS3476L16-26A
MS3476L16-26A
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Κατεβάστε: MS3476L16-26A.pdf
MS3476L16-26PW
MS3476L16-26PW
Κατεβάστε: MS3476L16-26PW.pdf
MS3476L16-26BZ
MS3476L16-26BZ
Κατεβάστε: MS3476L16-26BZ.pdf
MS3476L16-23SX
MS3476L16-23SX
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3476L16-23SX.pdf
MS3476L16-26P QPL SAMPLES
MS3476L16-26P QPL SAMPLES
Περιγραφή: CONN PLUG 26POS STRAIGHT PINS
Κατεβάστε: MS3476L16-26P QPL SAMPLES.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3476L16-26S.pdf
MS3476L16-26PZ
MS3476L16-26PZ
Κατεβάστε: MS3476L16-26PZ.pdf
MS3476L16-26BY
MS3476L16-26BY
Κατεβάστε: MS3476L16-26BY.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών