MS3475L22-41B
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475L22-41B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3475L22-41B
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L22-41B Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1557 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475L22-41B.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475L22-41B Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.656" (42.06mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 (14), 20 (27)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475L22-41BW
MS3475L22-41BW
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 2951 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-41BW.pdf
RFQ
MS3475L22-41AW
MS3475L22-41AW
Περιγραφή: CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
Σε απόθεμα: 1689 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-41AW.pdf
RFQ
MS3475L22-41AY
MS3475L22-41AY
Κατεβάστε: MS3475L22-41AY.pdf
MS3475L22-41BX
MS3475L22-41BX
Κατεβάστε: MS3475L22-41BX.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Κατεβάστε: MS3475L22-41AY.pdf
MS3475L22-41BY
MS3475L22-41BY
Κατεβάστε: MS3475L22-41BY.pdf
MS3475L22-41AX
MS3475L22-41AX
Κατεβάστε: MS3475L22-41AX.pdf
MS3475L22-41B
MS3475L22-41B
Κατεβάστε: MS3475L22-41B.pdf
MS3475L22-41BY
MS3475L22-41BY
Κατεβάστε: MS3475L22-41BY.pdf
Κατεβάστε: MS3475L22-41AX.pdf
MS3475L22-41BW
MS3475L22-41BW
Κατεβάστε: MS3475L22-41BW.pdf
MS3475L22-41BX
MS3475L22-41BX
Κατεβάστε: MS3475L22-41BX.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών