MS3475L22-41AW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3475L22-41AW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L22-41AW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1689 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475L22-41AW.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (14), 20 (27) Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS3475L22-41AW
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3475L22-41AW
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-41 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.656" (42.06mm)